Oral-B Genius Kırmızı Altın şarjlı diş fırçası

1. GÜNDEN İTİBAREN DAHA BEYAZ DİŞLER VE DAHA SAĞLIKLI DİŞ ETLERİ*
Karşınızda Oral-B'nin zarif ve akıllı fırçalama sistemi. Kırmızı altın kılıfın altında hem güzellik hem de zeka için tasarlanmış elektrikli bir diş fırçası bulacaksınız. Eşsiz bir şekilde cilalayan fırça başlığı, Beyazlatma Modu ve Yolculuk Uygulaması size en güzel tebessümü kazandırmak için bir arada çalışıyor.
HEM ZEKA HEM DE TEBESSÜM DOLU: KARŞINIZDA HEATHER KNIGHT
*normal manuel bir diş fırçası ile karşılaştırıldığında daha sağlıklı diş etleri, diş yüzeyindeki lekeleri temizleyerek beyazlatma
DAHA BEYAZ BİR TEBESSÜM İÇİN EN AKILLI FIRÇAMIZ
Beyazlatan Fırça Başlığı: Kullandığınız ilk günden itibaren dişleri beyazlatan benzersiz bir cila başlığı ile donatılmıştır ve dişlere ve diş etlerine nazik davranan, uçları yuvarlatılmış fırça kıllarına sahiptir.

Beyazlatma Modu: Saptaki 6 fırçalama modundan biri olan Beyazlatma Modu, en beyaz tebessümünüzü ortaya çıkarmak üzere optimum bir fırçalama sağlar.

Beyazlatma Yolculuğu: Oral-B Uygulamasına bağlandığınızda, muhteşem beyazlatma için size rehberlik edecek.
DAHA AKILLI SEYAHAT
Kırmızı altın işlemelere sahip Akıllı Seyahat Çantasıyla GENIUS fırçanızı dilediğiniz yere şık bir şekilde götürebilirsiniz. Çanta aynı zamanda hem fırçanızı hem de akıllı telefonunuzu tek prizden şarj ederek hiçbir zaman enerjisiz kalmamanızı temin eder.
YENİLİKÇİ ORAL-B GENIUS ÜRÜNLERİNE GÖZ ATIN
Oral-B tüm dünyada diş hekimlerinin tavsiye ettiği 1 numaralı diş fırçasıdır. Tüm elektrikli diş fırçası ürünlerimize bugün göz atın.