Disney Magic Timer

Oral-B'nin Disney Magic Timer Uygulaması ile Dişleri Daha Uzun Fırçalamanın Sırrını Keşfedin

Oral-B'nin, çocuklarınızın dişlerini daha uzun fırçalamaları için sunduğu yöntem olan Disney Magic Timer Uygulamasında en sevdikleri Disney karakterleri yer alır ve on çocuktan dokuzu uygulama yardımı ile dişlerini daha uzun süre fırçalar. Herhangi bir Oral-B Stages ürünü satın alın, Disney Magic Timer Uygulamasını indirin ve ürünü cihazınızla tarayarak karakterlerin harekete geçmelerini izleyin.

FIRÇALA VE KEŞFET

Çocuğunuz dişlerini fırçalarken gizli bir resmi açığa çıkarabilir. Ne kadar uzun fırçalarsa resmin o kadar fazla bölümü gösterilir.

EĞLENCELİ ÖDÜLLER
Çocuklar Magic Timer Uygulamasıyla ne kadar sık dişlerini fırçalarsa o kadar fazla rozet ve ödül kazanabilirler, böylece sağlıklı ağız bakımı alışkanları teşvik edilir.
HEMEN İNDİRİN

Oral-B'nin Dream Play tarafından sağlanan Disney Magic Timer Uygulaması, App Store'dan ve Google Play'den temin edilebilir.

İLERLEMEYİ İZLEYİN

Çocuğunuz dişlerini fırçalayarak sağlıklı bir ağız bakımı alışkanlığına doğru ilerlerken izlediği yolu kaydetmek için bu faydalı takvimi kullanın.

DAHA FAZLA KARAKTER İLE DİŞ FIRÇALAMAK DAHA EĞLENCELİ

Çocukların Ağız Bakımı Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin
Çocuklar büyürken ağız bakımı ihtiyaçları farklılaşabilir. Her yaştan çocuklara nasıl yardımcı olacağınıza dair yazıları bulabilirsiniz.

Çocuk Ürünleri için Alışveriş Yapın

Çocuk ürünleri koleksiyonunun tamamında alışveriş yapın ve çocuğunuza diş fırçalamanın önemini öğretin.