İPANA Complete

Dişlerinizin Daha Uzun Süre İle Yeni Fırçalanmış Gibi Olması ve Gün Boyunca Taze Nefes.
Yeni İpana Komple Bakım 7 Ağız Bakım Suyu + Diş Macunu Güçlü Ferahlık kürünü keşfedin. Komple bakım diş macununun kanıtlanmış temizleme performansı ile gerçek ağız çalkalama suyunun birleşimi sayesinde, gün boyunca kalıcı olan bir ferahlık hissi verir.
Diş Macunu ve Ağız Bakım Suyu Birlikte Etki Göstererek, Gün Boyu Kalıcı ve Ferah Bir Nefes İle Tertemiz Bir Ağız Sağlar.
İpana Komple Bakım 7 Diş Macunu
Beyaz ve Temiz
İpana Komple Bakım Beyazlık Diş Macunu ile daha beyaz birgülümsemeyi tüm güzelliği ile sergileyin. Burada, ağzıntamamının temizlenmesi beyazlatma gücü ile birleşir.
Çok Ferah ve Tertemiz
İpana Komple Bakım Ferahlık diş macunu ile programınıza birferahlık patlaması katın. Dişlerinizi temizler, korur ve size serinve ferah bir nefes bırakır.
Doğal Olarak Beyazlatırve Ferahlatır
İpana Komple Bakım Beyazlık diş macunu ile yüzeydekilekeleri giderin. Dişleri nazikçe beyazlatır ve nane ferahlığındabir temizlik için doğal, bitkilerden elde edilmiş içerikler kullanır.
Temiz Bir Beyazlık ve Ferahlık
Dişlerinizin doğal beyazlığını ve gün boyunca süren ferah nefesi,bu 2'si 1 Arada Complete diş macunu ve ağız çalkalama suyu ilekoruyun.
Tüketicilerin Ürünlerimiz HakkındaNeler Söylediklerini Görün
“Uzun süre kalıcı etkisini beğendim. Dişlerimi kullandığım diğerdiş macununa göre daha etkili biçimde koruyor. Ferahlığı,kullanımdan saatler sonra, yiyecek ve içecek gibi unsurlarınaraya girmesinden sonra bile hissedilebiliyor.”