ORAL-B ŞARJLI DIŞ FIRÇALARI

Neden şarjlı diş fırçaları daha iyi? Şarjlı diş fırçalarının özellikleri

PAYLAŞ

Basitçe ifade etmek gerekirse, şarjlı diş fırçaları sıradan manuel diş fırçaları ile karşılaştırıldığında üstün bakteri plağı temizliği sağlar.

Ve, ihtiyacınız olan fırçalama etkisini sunduğundan, pek çok kişi şarj edilebilir diş fırçalarının kullanımının sıradan manuel diş fırçalarına göre daha kolay olduğunu düşünmektedir. Ayrıca, piyasada çok çeşitli tiplerde ve özelliklerde ürün bulunduğundan, spesifik ağız sağlığı ihtiyaçlarına uygun olan bir tane bulmak kolay olacaktır.

Neden şarjlı diş fırçaları daha iyi? Şarjlı diş fırçalarının özellikleri

Kullanım Kolaylığı

Manuel diş fırçasını kullanırken, dişleriniz boyunca yukarı-aşağı hareket ettirmeniz gerekirken, şarjlı diş fırçaları temizleme işlemini sizin için yapar. Yani, sadece dişleriniz yüzeyinde hareket ettirmeniz yeterli olacaktır. Çoğu kimse, alıştıktan sonra, bu fırçalama yöntemini daha kolay bulmaktadır. Benzer şekilde, artirit ya da benzer diğer rahatsızlıkları olan kişiler şarjlı diş fırçası kullanmanın daha az acı verdiğini görebilirler. Şarjlı diş fırçaları çocukların da dişlerini daha etkili biçimde fırçalamasına yardımcı olabilir ancak çocuğunuzun kullanmasına izin vermeden önce, şarjlı diş fırçası için tavsiye edilen kullanıcı yaş aralığını kontrol etmeyi unutmayın.Neden şarjlı diş fırçaları daha iyi? Şarjlı diş fırçalarının özellikleri

Teknoloji ve Özellikler

Genellikle kullandıkları teknoloji ve sahip oldukları özellikleri açısından oldukça zengin olan şarjlı diş fırçalarının bazı modelleri diş fırçalama alışkanlıklarınızı iyileştirmenize bile imkan verebilir. Çoğu modelde de kullanım kolaylığı sunan, fırça başlığı ya da fırça tutma ünitesi, tezgah üzeri depolama ünitesi ve seyahat tipi diş fırçası şarj aletleri gibi özellikler bulunur. Yüksek teknoloji ürünü özellikler arasında şunlar yer alır:

  • Hassas dişler, beyazlatma etkisi ya da diş eti masajı için çeşitli fırçalama modları

  • Çok sert fırçaladığınızda sizi uyaran basınç sensörleri

  • Ağzınızın her bölümünü ne kadar süreyle fırçaladığınızı takip edebilmeniz için zamanlayıcılar

  • Fırça başlığını değiştirme zamanını hatırlatan dijital hatırlatıcılar

  • Salınım-titreşim ve kap özelliği, salınım-dönme ya da titreşim teknolojisi

Farklı fırça başlıklarına uygunluk tercih ettiğiniz fırça kılı tasarımını seçmenize imkan verir