ORAL-B ŞARJLI DIŞ FIRÇALARI

Şarj Edilebilir Diş Fırçası Nasıl Kullanılır?

PAYLAŞ

İster inanın, ister inanmayın, artık okul çağındaki pek çok çocuk dişlerini fırçalamaya istek duyuyor. Bu mutluluk verici durum için şarj edilebilir diş fırçasına teşekkür edebiliriz.

Şarj Edilebilir Diş Fırçası Nasıl Kullanılır?

Şarj edilebilir diş fırçalarının kullanımı kolaydır - çekicilikleri kısmen buradan gelir. Ve, şarj Edilebilir diş fırçaları, sıradan manuel diş fırçalarına göre daha pahalı olsa da, çocuğunuz (ya da siz) bu fırçayı kullanma konusunda daha istekliyseniz, fiyat farkına değebilir.

Şarj edilebilir diş fırçalarının çoğu dişlerinize dakikada 5,000 ile 30,000 arasında değişen darbe uygular ve bu nedenle de, detaylı bir temizlik yapmak daha kısa sürer. Bazı şarj edilebilir diş fırçaları ise, daha fazla güce sahiptir.

Diş nasıl fırçalanır? Şarj edilebilir diş fırçası kullanmak için, diş macununu fırça başlığına sürün ve fırçayı, tıpkı manuel diş fırçasında olduğu gibi, 45 derecelik açıyla tutun. Daha sonra fırçayı çalıştırın ve bir dişten diğerine hareket edin. Çoğu şarj edilebilir diş fırçasında bulunan daha küçük yapıdaki fırça başlıkları genellikle, dişinizin büyüklüğüne bağlı olarak, bir seferde bir dişi fırçalar. Şarj Edilebilir diş fırçasını her dişin ön yüzeyinde, arka yüzeyinde ve çiğneme yüzeyinde gezdirin.

Şarj edilebilir diş fırçası kullandığınızda bile, dişlerin her birini temizlediğinizden emin olmanız için yaklaşık iki dakika süreyle fırçalamalısınız. Fırçalamayı bitirdiğinizde, fırça başlığını su ile durulayın ve kurumaya bırakın.