TARTAR VE PLAK

Şarjlı Diş Fırçaları Plağı Manuel Diş Fırçalarından Daha İyi Giderir

PAYLAŞ

Plağın oluşmasını önlemek için yapabileceğiniz en temel işlemlerden biri iyi bir ağız sağlığı bakımı düzenine bağlı kalmaktır. Oral-B® Şarjlı Diş Fırçasını İpana® Pro-Expert™ diş macunu ve antibakteriyel ağız bakım suyu ile birlikte kullanmak (diş hekimine düzenli ziyaretler ile birlikte), diş taşı temizliği, diş bakım düzeninizi yolunda ve plakları uzakta tutmanın en etkili yollarından biridir.

Manuel bir Diş Fırçası Yeterince İyi Değil midir?

Manuel bir diş fırçası etkili bir araç olabilir ancak manuel diş fırçalarının dişlerin arasını, arka dişlerin çevresini ya da ağzınızdaki, erişilmesi zor diğer alanları yeterli ölçüde temizlemesi zor olabilir. Sonuç mu? Zaman içinde adım adım plak birikimi oluşur ve bu çoğu zaman tartara, çürümeye, veya diğer diş sorunlarına sebebiyet verir.

Şarjlı Diş Fırçalarını En İyi Diş Fırçası Yapan Nedir?

  • Diş Hekimlerinden İlham Alan Yuvarlak Diş Fırçası Başlığı: Diş hekimliği aletlerinden ilham alınan yuvarlak fırça başlığı her bir dişe uyum sağlayarak, dişlerin arasını derinlemesine temizler.

  • Üstün Teknoloji: Oral-B Şarjlı Diş Fırçaları titreşimleri sayesinde plakları gevşetir ve ardından salınıp dönerek plakları süpürüp giderir. Hatta, Oral-B Şarjlı Diş Fırçaları dakikada 48.800'e varan hareket gerçekleştirirken, sıradan manuel bir diş fırçası dakikada sadece 300 ila 600 hareket gerçekleştirebilir. Şarjlı diş fırçasının klinik olarak kanıtlanmış olan üstün teknolojisiyle, sıradan manuel diş fırçasına göre %100'e kadar daha fazla plak giderilir.

  • İki Dakika Zamanlayıcı: Oral-B Şarjlı Diş Fırçalarında, ağzınızdaki tüm alanları temizlemenize yardımcı olan iki dakikalık diş fırçalama düzeninde size rehberlik yapan, dahili bir zamanlayıcı bulunur.

  • Temizleme Modları: Oral-B Şarjlı Diş Fırçaları, temizliğinizi kişiselleştirmeniz ve diş taşı temizliği hedeflerinize ulaşmanız için çeşitli sayıda temizlik modu sunar. Ayrıca sizin için en rahat olan seçeneği bulana kadar, geniş bir fırçalama modları yelpazesinden seçim yapabiliriz.

Şarjlı diş fırçasına geçişin genel ağız sağlığınızı iyileştirebilecek olmasının birkaç nedenini daha öğrenin.