ORAL-B ŞARJLI DIŞ FIRÇALARI

Kendiniz için yılın en iyi şarjlı diş fırçasını bulun.

PAYLAŞ

Diş hekimleri, ağız sağlığınızı iyileştirmenin en iyi yolu olarak şarjlı diş fırçalarını tavsiye eder. Mevcut seçenekleri bilmek kendiniz için en iyi şarjlı diş fırçasını seçmenin önemli bir parçasıdır.

SİZİN İÇİN EN İYİ ŞARJLI DİŞ FIRÇASI HANGİSİDİR?

Şarjlı bir diş fırçası seçiminde en önemli faktör elbette ki temizleme derecesidir. Şarjlı diş fırçalarının çoğu manuel fırçalara göre daha iyi temizlese de bazı şarjlı diş fırçalarının çoğu manuel diş fırçalara göre daha iyi temizlese de bazı şarjlı diş fırçası teknolojileri diğerlerine göre daha iyidir.*

Aşağıdaki bilgiler kendiniz için en iyi şarjlı diş fırçasını seçmenize yardımcı olacaktır.

En İyi Elektrikli Diş Fırçası hakkında daha fazla bilgi edinin >

3D Temizleme İşlemi Teknolojisi ve Sonik Teknoloji

Başlıca iki elektronik diş fırçası türü vardır: Sonik teknoloji ve 3D temizleme işlemi teknolojisi. Bu teknolojiler arasındaki farkları anlamak, ihtiyaçlarınıza en uygun diş fırçasını bulmanız açısından önemlidir. Her iki tür de manuel diş fırçaya göre daha iyi temizleme sağlasa da, Sonik teknoloji sadece titreşir, yani beklediğinizden çok daha az fırça kafası hareketi sağlar. Oral-B şarjlı diş fırçaları plağı kırmak için atılım hareketleri yapan ve uzaklaştırmak için dönen benzersiz dönen 3D temizleme işlemi teknolojisine sahiptir. 3D temizleme işlemi daha fazla plağı temizler, diş eti iltihaplarını azaltır ve genel olarak daha iyi ağız sağlığı sağlar.

3 Boyutlu Hareket ve Sonik Teknoloji hakkında daha fazla bilgi edinin >

ŞARJLI DİŞ FIRÇASI MI YOKSA MANUEL DİŞ FIRÇASI MI?

Manuel diş fırçasından şarjlı diş fırçasına neden geçmelisiniz? Manuel diş fırçalarının plağın %50'sini dişte bıraktığını biliyor muydunuz? Plak dişlerinizin üzerinde düzenli olarak oluşan çok yapışkan ve renksiz bir birikintidir. Çıkarmanın en iyi yolu farklı yönlerden saldırmaktır. Manuel diş fırçası kullandığınızda dişlerin sadece diş yüzeyine ulaşmış oluyorsunuz. Bizim şarjlı diş fırçamız benzersiz şekliyle daha fazla yüzey alanını kapsayacak şekilde titreşen, dönen ve atılım kullanan bir diş aletine benzemektedir. Dolayısıyla %100 daha fazla plak çıkarır. Yakın tarihli bir Cochrane Collaboration raporuna göre Oral-B şarjlı diş fırçasının titreyen ve dönen teknolojisi gerek kısa gerekse de uzun vadede manuel diş fırçasıyla karşılaştırıldığında plağı tutarlı olarak ve diş eti iltihabını daha etkili bir şekilde azaltan tek türdür. Dolayısıyla manuel bir diş fırçasından şarjlı bir diş fıçrasına geçme kararı verirken şarjlı diş fırçasıyla her gün üstün temizlik alacağınızı unutmayın.

Şarjlı Diş Fırçası ve Manuel Diş Fırçası hakkında daha fazla bilgi edinin >

KENDİNİZ İÇİN DOĞRU ŞARJLI DİŞ FIRÇASINI NASIL SEÇERSİNİZ?

Ağızlar birbirinden farklıdır, dolayısıyla ağzınızın sizin ihtiyaçlarınıza uygun bir tedaviyi hak eder. En iyi şarjlı diş fırçası, kişisel ihtiyaçlarınıza uygun olarak en iyi sonuçları veren fırçadır. Oral-B gibi en ileri modeller çeşitli fırçalama modları ve tutuş yerinden gerçek zamanlı geribildirimler sunar. Oral-B aynı zamanda fırçalama davranışlarınızı izlemek, takip etmek ve aktif olarak iyileştirmek amacıyla fırçanızı Oral-B Uygulamanıza bağlayan Bluetooth özelliğini sunan tek diş fırçasıdır.

Geniş yelpazedeki ürünlerimiz ek üstün özellikler de sağlar:

  • Benzersiz yuvarlak fırça kafası sıradan bir diş fırçasına göre daha fazla plağı kırmak için döner özellikleki diş aletine yakındır.

  • 3D Temizleme İşlemi plağı kırar, döner ve uzaklaştırır.

  • Manuel fırçadaki 600 fırça hareketine karşılık saniyede 48.800'e varabilen fırça hareketi.

  • Bağımsız bir geçmiş değerlendirmesinde sadece Oral-B'nin manuel fırçaya göre daha etkili olduğu ve %100 daha fazla plağı çıkardığı belirlenmiştir.

  • Oral-B kişiselleştirilebilir ayarlarla fırçalama davranışlarınızı zaman içinde iyileştirir.

  • Üstün diş temizliğini her zaman yanınızda taşıyabilmeniz için seyahat çantası.

Kendiniz için doğru şarjlı diş fırçasını seçmede daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var? Şarjlı diş fırçası grubumuza bakın.

Doğru şarjlı diş fırçasını nasıl seçeceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinin >

Oral-B ve Oral-B Pro-Health her yaştaki çocuklar için özel olarak tasarlanmış şarjlı diş fırçaları sunar. Oral-B Pro-Health Stages, diş hekimlerinin çocuklar için tavsiye ettiği 1 numaralı diş fırçasıdır.

Oral-B'nin Disney Magic Timer uygulamasını indirerek diş fırçalamayı çocuklar için daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Çocukların %98'i uygulamayı kullandığında daha sağlıklı bir ağız için dişlerini daha uzun süre fırçalamıştır. Kullanıma sunulduktan 9 ay sonra Disney Magic Timer uygulaması bir milyon indirme eşiğini aşmıştır.

Çocuklara yönelik şarjlı diş fırçaları hakkında daha fazla bilgi edinin >

ŞARJLI DİŞ FIRÇASI GÖRÜŞLERİ

Oral-B'nin üstün şarjlı diş fırçaları dünya çapında diş hekimleri ve tüketici raporlarından takdir ve övgü toplamıştır. Sizin gibi tüketicilerin görüşlerini ve puanlarını kontrol etmeyi unutmayın.

En iyi şarjlı diş fırçasını seçerken, en iyi sonuçları elde etmek için bir Oral-B şarjlı diş fırçası seçin.

“Bu ürünü kullanmak çok kolay, diş fırçalamayı eğlenceli ve kolay hale getiriyor. Bu ürünle dişlerimin daha temiz ve pürüzsüz olduğunu hissediyorum.”

– Dr. M. Johnsonİnsanların şarjlı diş fırçaları hakkında neler söylediğine göz atın >