Oral-B Hesabınızı Oluşturun

Temel Bilgileriniz

Siteye giriş yapmak, şifrenizi kurtarmak ve deneyiminizi kişiselleştirmek için kullanacağınız şey budur

Adınız*
Soyadınız*
E-posta*
Şifre*
Şifre oluşturma ipuçları
Şifreyi göster
.
Doğum gününüz*
Posta Kodu*

Bu veriyi neden topluyoruz?

Procter & Gamble ‘ın veri denetleyicisi olduğu Oral-B kullanıcısı olarak kaydoluyorsunuz. Kaydolarak aşağıdakileri kabul etmiş oluyorsunuz:

E-posta ile Pazarlama Tercihi. Oral-B ve diğer güvenilir P&G markalarından e-posta, teklif ve kupon almayı istiyorsunuz.

Seçenekleriniz.closeGizlilik politikamızda açıklandığı gibi, erişim, düzeltme, silme, başka bir sağlayıcıya transfer etme veya sizinle ilgili sahip olduğumuz kişisel verilerinizin işleme tabi tutulmasına itiraz edebilir veya kısıtlanmasını isteyebilirsiniz veya onayınızı geri çekebilirsiniz.     veri koruma haklarınızıkullanabilirsiniz veya tercihlerinizi ve aboneliklerinizi değiştirebilirsiniz. Buraya tıklayarak

Hükümler ve Gizlilik Politikası. En az 16 yaşındasınız ve P&G Hüküm ve Koşullarını ve Gizlilik Politikasını okuyup anladınız. İletişimlerimizi ilgi alanlarınıza daha özel hale getirmek için yukarıda verdiğiniz bilgileri çoklu kaynaklardan ve üçüncü taraflardan sizin hakkınızda toplamış olabileceğimiz diğer bilgilerle closeBizi aradığınız ya da sayfalarımızı veya uygulamalarımızı ziyaret ettiğiniz zaman, aygıtlarımızı kullandığınız zaman, çevrimiçi reklamlarımızı görüntülediğiniz zaman sizden aldığımız ya da ticari olarak kullanılabilir kaynaklardan elde ettiğimiz bilgileri toplayabilir ya da bunları birleştirebiliriz.birleştiriyoruz.

Bir hesabınız var mı?Oturum aç.

.